Kontakt ❮  Domů | Nové možnosti do Laser Arény | Návrh a stavba Laser Arény | Servis a náhradní díly
Časté otázkyCokoliv potřebujete vědět

Jaká je návratnost investice v případě stavby Laser Arény?

Pokud je Aréna dobře navržená, jsou dodržena všechna doporučení a není zanedbáván její marketing, pak je návratnost investice okolo jednoho až dvou let. Průměrná doba je něco kolem jednoho roku.

Je možné aplikace přizpůsobit naší Aréně a našim požadavkům?

Absolutně. Vše, co vytváříme a vyrábíme, je variabilní a přizpůsobitelné Vašim potřebám.

Jaký je rozdíl mezi originálními náhradními díly a těmi vašimi?

Našim cílem je, aby díly co nejdéle vydržely, byly připraveny pro naše další vylepšení a byly co nejrychleji opravitelné. Tomu vše přizpůsobujeme.

Naše baterie mají dvakrát větší výdrž a některé materiály, které používáme, se využívají ve vozech Audi nebo v konstrukcích armádních a výrobních robotů.

Umíme zkrátit čas potřebný k opravě v některých případech i na desetinu. Víme, že úspora času jsou peníze a s tímto mottem vyrábíme naše vlastní náhradní díly.

V neposlední řadě ušetříte 2 500 Kč za dopravu.

Postavíte nám Arénu?

Přímo Vám ji nepostavíme, ale zajistíme vše kolem. Od návrhu, přes dodání hlavních materiálů, elektroniky, návrhu designu a Arény, návodu na konstrukci Arény, až po zaškolení, nastavení ovládací konzole a vytvoření webu a rezervačního systému.

Nabízíte nějakou užší formu spolupráce? Je možné jít do toho spolu?

Nabízíme speciální balíčky, které obsahují komplexní on-line marketingovou podporu, exklusivitu spolupráce nebo třeba i všechny služby a aplikace od nás zdarma. Více informací sdělíme e-mailem.

Opravdu provozujete nejmodernější Laser Arénu ve střední Evropě?

Opravdu ano! Nadstavujeme systém od výrobce a vyvíjíme pro něj nové možnosti. Naše Aréna nabízí nejvíce možností, největší variabilitu her a interaktivitu hráčů v Aréně se systémem EVO-5.

Jaké jsou vaše zkušenosti? Máte zkušenosti i s návrhem větších Arén?

Postavili jsme nejmodernější Laser Arénu ve střední Evropě, navrhli jsme Největší Laser Arénu u nás, první více-úrovňovou Laser Arénu v ČR, a také jsme navrhli první Laser Arénu na Slovensku s nejnovějším systémem EVO-5. Kromě toho naše technologie dodáváme i dalším Arénám a nejen v České republice.

Znáte někoho jiného, kdo navrhl 30 % Laser Arén v České republice a na Slovensku?

Chcete více informací? Zeptejte se