Kontakt ❮  Domů | Nové možnosti do Laser Arény | Návrh a stavba Laser Arény | Servis a náhradní díly
Laserové vesty, zbraněVybavení pro Laser Game

Vesty a zbraně pro Laser Game

Pro provoz Laser Arény potřebujete odpovídající herní vybavení: laserové vesty, zbraně a ovládací počítač – konzoli.

Laserové vesty jsou spojeny se zbraněmi kabelem, pod pojmem „vesta“ se tedy chápe celý komplet, vesta i se zbraní. Pro ovládání vest se používá počítač, resp. aplikace v počítači nainstalovaná – konzole.

V konzoli nastavujete hry, hudební motivy, pravidla, bodování, nastavujete v ní přezdívky hráčů, a také startujete samotnou hru. K počítači je dále připojena tiskárna, která tiskne výsledkové listiny.

Poradíme s finančním plánem, výběrem potřebné sestavy, doplňků a rozšíření, vysvětlíme vše potřebné a objednáme laserový systém s vestami a zbraněmi. Celou konzoli můžete také zapojit, nastavit, zaškolit vás a operátory a vše vyzkoušet, zdali vše správně funguje.

Odpovíme na jakékoliv technické dotazy týkající se objednání systému a vest pro Laser Game nebo i možnosti financování, a také ceny za celý systém nebo postavení a realizaci celé Arény.

Pomohli jsme vybrat a sestavit vybavení pro Laser Game již několika Arénám u nás i v zahraničí. Známe dodavatele, známe všechny technické aspekty i obchodní modely.

Navrhli jsme 30 % Laser Arén v České republice a na Slovensku.

Poradíme se stavbou Laser Arény, výběrem materiálů, osvětlení, dodáme kompletní audio techniku, speciálně vyrobenou pro potřeby Laser Arény.

Poradíme, zaškolíme, objednáme, oživíme a nastavíme dodané laserové vybavení. Pomůžeme s marketingem, propagací, webem, propagačními materiály a sociálními sítěmi.

Máme vynikající know-how.

Chcete více informací? Zeptejte se