Kontakt ❮  Domů | Nové možnosti do Laser Arény | Návrh a stavba Laser Arény | Servis a náhradní díly
Navržené speciálně pro ArénuReproduktory pro Laser Game
 

Dynamický zvuk, sestava subwooferů a satelitů, variabilní dle prostoru

Navrhli jsme vlastní sestavu reproduktorů. do Laser Arény, která je variabilní, dostatečně výkonná pro provoz Laser Arény, a hlavně vydrží nápor a dynamický rozsah skladeb v Aréně.

Často se stává, že běžně dostupná audio technika nevydrží. Velmi dynamická hudba, nestálý provoz 15 hodin denně a do toho stále přítomná mlha a vlhkost v Aréně zničí postupně řadu reproduktorů.
I nám se to stalo. Proto jsme navrhli vlastní řešení, kompletně celou vlastní reprosoustavu.

Naše repro-sestava má několik výhod oproti jiným komerčním sestavám.

Je variabilní. To znamená, že dokážeme ozvučit jakýkoliv prostor, jakkoliv velký, více-úrovňový i dispozičně různě členitý. Můžeme snadno několik satelitů přidat nebo odebrat, a dobře tak ozvučit hluchá místa, která vzniknou při použití předem daného počtu reproduktorů.

Je výkonná. Díky tomu, jak je sestava variabilní a jak je navržena, lze ji velmi snadno přizpůsobit jakémukoliv prostoru. Díky rozmístění satelitů, kde každý satelit má 3 reproduktory, a subwooferů se dvěma velkými reproduktory, pokryjeme spolehlivě jakýkoliv prostor. Každý subwoofer je osazen dvěma 12" membránami s výkonem 450 W. Každý jednotlivý satelit, kterých bývá většinou přes deset, je osazen dvěma středovými a jedním výškovým reproduktorem s výkonem 120 W.

Je dobře navržená. Přímo pro Laser Arény. Subwoofery jsou masivní, reproduktory jsou na nich osazeny směrem nahoru pro dokonalé rozmístění zvuku, i z hlediska namáhání. Satelitní soupravy mají mírně horizontálně pootočené reproduktory v ose, směrem dolů, pro co nejlepší šíření zvuku v Aréně, a také z důvodu, aby byli hráči více vtaženi do hry.

Má kvalitní základy. Součástí dodávané sestavy jsou dva výkonné zesilovače, každý s výkonem 300 W, dále mixážní pult a aktivní elektronická výhybka pro dokonalé rozdělení hlubokých a středo-výškových tónů. Vše navrženo a vyrobeno spolu s profesionály, kteří se věnují návrhům audio sestav již více jak 25 let.

Celou sestavu vyrábíme tak, aby se subwoofery vešly do překážky, satelity se umísťují na stěny. Povrchová úprava je matná černá, aby v Aréně reproduktory nebyly vidět, a není na nich žádná aktivní LED dioda či ovládací zařízení.

Mějte to nejlepší. A jistotu, že reproduktory vydrží.

❮  Zpět na Nové možnosti do Laser Arény

Chcete více informací? Zeptejte se