Kontakt ❮  Domů | Nové možnosti do Laser Arény | Návrh a stavba Laser Arény | Servis a náhradní díly
Buďte připraveníNastavíme celý systém
 

Dodání, zapojení, nastavení ovládací konzole a zaškolení se systémem

Pomůžeme s výběrem všech potřebných prvků, vest a zbraní. Poradíme s možnostmi financování, zařídíme dodání celého systému, jeho následné nastavení, zapojení a školení.

Je několik možností financování laserových vest, a také několik dodavatelů. Pomůžeme s výběrem toho nejlepšího, všech potřebných doplňků, pluginů a rozšíření.

Zapojíme konzoli, kompletně vše připravíme a nastavíme, otestujeme všechny dodané vesty a komponenty, a seznámíme vás se systémem. Zapojíme a nastavíme konzoli pro ovládání hry a vest, nastavíme grupy, herní módy, herní motivy, pravidla, bodování, časování hry, nastavíme PowerPod, herní styly, osvětlení vest a jejich funkci ve hře, a uděláme kompletní test celého dodaného systému.

Zaškolíme vás a váš personál, ukážeme, čemu se vyvarovat, jak hráčům vysvětlovat pravidla, dodáme seznam pravidelných a potřebných prací. Ukážeme, jak řešit krizové situace s vestami a hráči. Dodáme veškeré instrukce a manuály v tištěné podobě.

Seznámíme operátory se systémem, spustíme testovací hry, seznámíte se s prací v Aréně a se stylem chování k hráčům, jak a co jim nabízet. Seznámíme vás s kontrolními mechanismy, jak kontrolovat stav skutečně odehraných her oproti vyplněných her obsluhou. Ukážeme rozložení prací mezi operátory, školení vysvětlování pravidel a hry hráčům.

Pomůžeme s výběrem systému, vest a zbraní, nastavíme konzoli a zapojíme celý systém. Ukážeme, jak funguje, zaškolíme vás a operátory a ukážeme, jak by vše mělo probíhat, včetně komunikace s hráči a vysvětlování pravidel hry.

Součástí této služby je komplexní vzdálená podpora na půl roku — pomoc při řešení problémů, řešení nastálých situací nebo pomoc s ovládací konzolí, a také přístup k neustále aktualizovanému on-line manuálu pro operátory a provozního manuálu s marketingovými tipy a všemi potřebnými provozními dokumenty a řády ke stažení. Přístup je aktivní po dobu půl roku, a dále po dobu placené podpory.

Volitelně také můžeme zařídit stáž v naší Laser Aréně a ukázat běžný provoz v Aréně s našimi nejlepšími operátory.

Buďte připravení od prvního dne.

❮  Zpět na Návrh a stavba Laser Arény

Chcete více informací? Zeptejte se