Kontakt ❮  Domů | Nové možnosti do Laser Arény | Návrh a stavba Laser Arény | Servis a náhradní díly
Dokonalá hned od začátkuKompletní návrh Laser Arény
 

Kompletní návrh Laser Arény, stavba Laser Arény a poskytnutí know-how

Připravíme kompletní návrh nové Laser Arény, překážek a jejich typy, rozdělení místností, návrh recepce, přípravné místnosti, potřebné elektroinstalace a techniky v Aréně.

Víme, co je pro provoz Laser Arény potřeba, víme, co hráči potřebují a co chtějí. Navrhneme Laser Arénu přímo na míru vašim prostorám s ohledem na stávající dispozice.

Poradíme s konstrukcí Arény, jaké použít materiály, pomůžeme s výběrem potřebného osvětlení, můžeme zajistit kompletní ozvučení a audio techniku navrženou přímo pro potřeby Laser Arény.

Připravíme návrh Laser Arény se vším všudy, včetně umístění posezení hráčů, místa na focení, ovládání Arény a prostoru potřebného pro zázemí operátorů a Arény.

Jsme profesionálové na návrh Arény. Už dříve jsme 15 let navrhovali mapy, prostory a herní světy pro populární hru DrD a získané zkušenosti jsme využili při návrhu a stavbě naší Arény, a později i dalších Arén nejen v České republice.

Dostanete do ruky kompletní plán, jak bude celá Laser Aréna vypadat, včetně umístění zázemí pro operátory, rozmístění elektroniky, světel, překážek, zásuvek a posezení.

Součástí návrh Arény je:

Navrhli jsme 30 % Laser Arén v ČR a na Slovensku. Víme, jak má Aréna vypadat.

❮  Zpět na Návrh a stavba Laser Arény

Chcete více informací? Zeptejte se