Kontakt ❮  Domů | Nové možnosti do Laser Arény | Návrh a stavba Laser Arény | Servis a náhradní díly
Umíme všechnoWeb, cedulky i sociální sítě
 

Návrh cedulí s herními možnostmi, webu, vizitek a pomoc s marketingem

Navrhneme a vyrobíme všechny cedulky do Arény a na recepci, nabídku herních možností i hodnocení hráčů. Navrhneme a vytiskneme vizitky Arény, postaráme se o sociální sítě a pomůžeme s marketingem.

Tvorbou webových stránek se věnujeme již 15 let a několik jsme jich pro Laser Arény už vytvořili.

Všechny potřebné cedulky s nabídkou herních možností, směrové a navigační cedule, cedule s hodnocením hráčů nebo i designové potištěné cedule navrhneme a zrealizujeme. Jsme zběhlí i v návrhu vizitek, letáků, billboardů, plachet, venkovních poutačů, světelné reklamy, dárkových poukazů i plakátů nebo odznaků. Cokoliv budete potřebovat, navrhneme a vyrobíme.

Postaráme se o sociální sítě — víme, co funguje, co na hráče platí, a víme, jak hráče dostat do Arény. Máme připraveno obrovské množství materiálů, fotografií, vizuálů, videí a statistik, které hráče zaujmou, aby si udělali rezervaci.

Na sociálních sítích jsme jako doma, máme nejlépe spravovaný profil Laser Arény na Facebooku v České republice, což máme potvrzené studentským časopisem MUNI a zpravodajským deníkem Deník.cz. Víme, jak zaujmout další hráče.

Provozujeme jeden z nejčtenějších odborných webů v republice věnovaný webovým technologiím a sociálním sítím. Všechny novinky, které sociální sítě představí, tak víme první a jako první je také využíváme. To má za následek neustálý náskok před konkurencí.

Pomůžeme s počátečním marketingem, jak dát o sobě vědět, a jak přilákat první hráče. Víme, jak si hráče udržet a jak o ně pečovat. Řadu materiálů a kampaní máme odzkoušenu a připravenu.

Máme zaručené výsledky. Nechte si poradit.

❮  Zpět na Návrh a stavba Laser Arény

Chcete více informací? Zeptejte se