Kontakt ❮  Domů | Nové možnosti do Laser Arény | Návrh a stavba Laser Arény | Servis a náhradní díly
Dálkové ovládání konzoleSpusťte hru odkudkoliv
 

Dálkové ovládání konzole, vzdálené spuštění hry přímo u vchodu do Arény

Vyvinuli jsme řešení, jak vzdáleně spustit hru, třeba právě u vchodu do Arény. Jednoduše stisknete tlačítko, tím spustíte hru a pustíte hráče do Arény.

Nemusíte odbíhat ke konzoli a opouštět tak hráče, ani nemusíte křičet na kolegu, aby spustil hru. Jednoduše si vše načasujete přesně tak, jak potřebujete, a jakmile budete chtít hru spustit, nemusíte se na nikoho spoléhat nebo někam odbíhat. Jednoduše si hru spustíte sami. Stiskem tlačítka.

Tlačítko realizujeme povětšinou drátové, ke konzoli vede tenká dvojlinka k místu, odkud chcete hru spouštět. Umíme i bezdrátovou variantu, ale kvůli spolehlivosti a omezení vlivu rušení doporučujeme právě drátové zapínání hry. Napájení je řešeno přímo z počítače pomocí USB portu. Žádné vlastní napájení tak není třeba řešit.

Ochranný kryt má zdířku, ve které je umístěna LED dioda elektroniky uvnitř, signalizující připojení a zapnutí. Součástí dodávky je zařízení na prvním obrázku, tedy bez tlačítka. Tlačítko si tak můžete obstarat takové, aby Vám ladilo s Arénou a místem, kam jej budete chtít dát. Ale jsme schopni jej samozřejmě dodat také.

❮  Zpět na Nové možnosti do Laser Arény

Chcete více informací? Zeptejte se