Kontakt ❮  Domů | Nové možnosti do Laser Arény | Návrh a stavba Laser Arény | Servis a náhradní díly
Mějte to nejlepšíRezervačák pro Laser Game
 

Nejvyspělejší rezervační systém vytvořený speciálně pro Laser Game

Rezervační systém speciálně vytvořený pro potřeby Laser Arény.
Intuitivní, rychlý, přizpůsobený pro mobilní zařízení.

Rezervační systém neustále vylepšujeme a doplňujeme o nové funkce. Rezervační systém je také základem pro naše některé další doplňky, např. komplexní statistiky rezervací.

To, proč je náš rezervační systém tak dobrý, se skrývá v jeho použitelnosti a jednoduchosti. Vytvoření rezervace, poslání fotky ze hry nebo automatický systém připomínání zarezervované hry hráčům jsou doladěny do posledního detailu a pomáhají vám šetřit čas.

A díky tomu, že je rezervační systém vytvořený speciálně pro Laser Arény, neobsahuje žádné zbytečné funkce nebo doplňky, které jsou pro provoz Laser Game zbytečné.

Mezi jeho hlavní funkce, kromě vytváření rezervací, patří možnost ihned poslat hráčům fotku ze hry na e-mail, nastavovat počet aktuálně dostupných vest, automatické posílání připomínky jejich blížící se rezervace, rezervace více termínů (her) v rámci jedné rezervace, možnost přímého odkazu na dnešní rezervace, snadná duplikace her (když si hráči přidají další hru), možnost rušení rezervace samotnými hráči, či snadné vyblokování termínů.

Speciálně připomínání rezervací téměř zcela eliminuje, že by na rezervované hry nikdo nedošel a zbytečně vám tak hráči blokovali termíny. Systém zcela automaticky připomíná hráčům jejich hru, aby na ni nezapomněli a v případě, že se nemohou dostavit, jim umožňuje hru svépomocí zrušit a neblokovat tak termíny jiným hráčům. Hra je připomínána den před rezervovanou hrou, v den zarezervované hry a 3 dny před.

Když si chtějí aktuální hráči dát další hru nebo chcete rozšířit počet her nějaké již proběhlé rezervaci, nemusíte znovu vyplňovat všechny údaje. Stačí si najet na stávající rezervaci hráčů, kliknout a je hotovo.

Když se vám nějaká vesta porouchá, je dobré to v rezervačním systému zohlednit. Změnu aktuálního počtu vest provedete jednoduše jedním klikem. Když změníte počet vest např. na 10, tak u všech nových prováděných rezervací na 3 dny dopředu bude informace, že aktuálně je dostupných 10 vest. Účelem tohoto nastavení je uvědomění hráčů, aby o tom věděli a nepřišli do Arény ve vyšším počtu hráčů, než máte aktuálně vest (což hráči snáší špatně, takže se toho je dobré vyvarovat).

Mezi poslední novinky patří doplněk, který umožňuje rezervací více skupinek na jeden termín. Jednoduše se může jedna skupinka hráčů přidat k otevřené hře jiné skupinky. Tato možnost má dva benefity: hráči, kteří si chtějí jít zahrát, ale není jich dostatek, se mohou přidat k jiné skupině a zahrát si společně parádní souboj. A klidně mohou být jen dva, tři nebo dokonce jen jeden hráč se může přidat k jiné skupině. Počet skupinek na termín není omezený. A druhým benefitem jsou větší tržby z jednoho termínu :-).

Jednoduše rezervační systém, který potřebujete pro provoz Laser Arény, od někoho, kdo Laser Arénu skutečně provozuje.

Volitelné doplňky:

Multirezervace: možnost hráčů připojit se k existující skupince (ukázka)

Změny v nových verzích:

v1.26 — desítky drobných oprav a vylepšení, nová struktura databáze
v1.22 — přidána podpora pro více Arén na jednom místě
v1.21 — možnost nastavení časového omezení, kdy si klienti už nemohou rezervovat
  daný termín, pokud se daný termín blíží
v1.20 — podpora Multirezervací (více skupinek hráčů na jeden termín)
— rezervační systém je na vlastní subdoméně
— lze editovat texty v automatizovaně odesílaných e-mailech
— nový kalendář usnadňující výběr požadovaného dne
— hráči mohou sami měnit počet hráčů ve své skupině
— nové, přehledné informace o každé rezervaci
v1.10 — individuální otevírací doba
— možnost nastavit ke každé hře samostatnou fotografii
— seskupování rezervací
— lokalizace do slovenštiny

❮  Zpět na Nové možnosti do Laser Arény

Chcete více informací? Zeptejte se