Kontakt ❮  Domů | Nové možnosti do Laser Arény | Návrh a stavba Laser Arény | Servis a náhradní díly
20 brilantně složených hudebních motivůUmocněte zážitek ze hry
 

Originální filmové a herní hudební motivy speciálně pro Laser Game

Jako první v České republice jsme vyrobili a složili profesionální filmové a herní hudební motivy, speciálně vytvořené pro Laser Game.

Naše nabídka hudebních motivů je rozsáhlá, obsahuje oblíbené hudební motivy, různé žánry a známé hudební a filmová ikony. Nabídku hudebních motivů neustále rozšiřujeme a přidáváme další oblíbené motivy na základě přání od samotných hráčů.

V našich motivech nenajdete pomalou a nudnou hudbu z filmových soundtracků, která je pro akční a adrenalinovou hru v Laser Game nevhodná. Naše motivy jsou dynamické a remixované tak, aby vynikly silné hudební pasáže, které se střídají s jemnějšími pasážemi. Hudba tak postupně eskaluje do grandiózního finále.

Když přidáte nový hudební motiv, hráči si jej přijdou vyzkoušet. Nově představený hudební motiv ve Vaší Aréně tak zvyšuje tržby a přiláká Vaše stálé hráče, aby si přišli zase zahrát.

Naše nabídka:

Tron Original

Motiv inspirovaný filmem Tron: Legacy a hudbou od francouzského dua Daft Punk. Dynamický a energický. Ideální hudební motiv, kterým začít!
video trailer

Tron Electro

Výraznější podíl mají elektronické prvky. Pečlivě vybraná hudba skupiny Daft Punk je zde více progresivní, vstoupíte do pulsující arény.

Vetřelec

Temný a hororem nadupaný motiv, který vás přenese na palubu vesmírné lodi těsně před její explozí. Inspirovaný legendární filmovou Sci-fi Vetřelci.
video trailer

Mortal Kombat

Herní i filmová hudba inspirována legendární akční hrou a kultovním snímkem Mortal Kombat. Rave hudba, basy, včetně známého Finish Him!
video trailer

Western

Obsahuje nejznámější filmovou hudbu Ennia Morricona. Westerové klasiky, ve kterých hrál Clint Eastwood, Henry Fonda nebo Jamie Foxx.
video trailer

Metal Gear Solid & Call of Duty

Ponořte se doprostřed bitvy s naším úžasným válečným motivem. Déšť, blesky, zbraně, kolem létající helikoptéry a do toho super bojová hudba!
video trailer

Star Wars

Můžete se těšit navíc na kapelu z kantýny, souboj světelných mečů nebo Darth Vaderův „Imperial March“ v doposud nepoznaném znění!
video trailer

Star Trek

Výprava nekonečným vesmírem hvězdné lodi Enterprise. Motiv plný epických rytmů, včetně hudby z nejnovějšího filmu Star Trek: Do temnoty.
video trailer

Resident Evil

Pro potěchu vyznavačů tvrdších hudebních stylů jsme namixovali opravdu ďábelskou kombinaci! Metalová řežba spolu s Marylinem Mansonem.
video trailer

007

Ústřední hudební bondovský motiv v rytmu drum n’ bass, spolu s Tinou Turner, Madonnou, Chrisem Cornellem a Adele.
video trailer

Transformeři & Linkin Park

Motiv inspirovaný filmovou trilogií Transformers. Techno-trancový nášup se špetkou dup-stepu, s písněmi od Linkin Park ve speciálních mixech!
video trailer

Retro Games

Osmdesátkové retro nikdy neznělo lépe. Energetizující rytmus 80. let, přetransformovaný za použití současných syntezátorových nástrojů.
video trailer

Terminátor

Asi nejznámější robot naší planety je nosnou ikonou tohoto temného a akčního motivu, vycházejícího ze zcela kultovního filmu Terminátor.
video trailer

Queen & Flash Gordon

Motiv inspirovaný galaktickým hrdinou spolu s hudbou od legendárních Queenů je zaručenou dávku adrenalinu pro všechny věkové skupiny.
video trailer

MARVEL vs DC

Motiv plný superhrdinů, které znáte. Známá hudba inspirovaná filmovou a seriálovou tvorbou; X-men, Iron man, Spiderman, Batman, Superman…
video trailer

90's Serial Hits

Známá seriálová hudba našeho mládí, zlatá devadesátá léta – Knight Rider, Pobřežní hlídka, Želvy ninja, Pokemon, Pevnost boyard…
video trailer

Vánoční speciál

Speciální motiv laděný do Vánoční pohody a lehkého vtipu. Remixovaná Popelka a další známé české i zahraniční koledy, zaručený úspěch.
video trailer

Need for Speed & Fast and Furious

Rozběhněte hru na ještě vyšší otáčky! 2 legendy, které se spojí v jednom motivu.
video trailer

Matrix

Hudební motiv plný akce, jiu jitsu, svištících kulek a rychlých aut. Tohle je vážně jízda!
video trailer

Rocky & Expendables

Hudební motiv plný pořádné rockové hudby, která hráče dokonale nabudí do hry. Motiv pro pořádné chlapy.
video trailer

Thor: Ragnarok

Thor, Hulk, Loki a hlavně pomstychtivá Hela v super-hrdinském hudebním motivu napěchovaném nejlepší hudbou a filmovými hláškami.

Lounge: Temný s krásnou atmosférou

Lounge je hudba, která hraje v recepci, když se nehraje a podtrhuje atmosféru příchozích hráčů.

Lounge: Výraznější s průřezem motivů

Lounge je hudba, která hraje v recepci, když se nehraje a podtrhuje atmosféru příchozích hráčů.

Každý motiv obsahuje tři části:
– Armed (cca 10 min, tematický hudební podkres při vysvětlování pravidel)
– Entering (15 s, vstupní hudba při startu hry a rozmísťování hráčů v Aréně)
– Play (15 min, hlavní hudba při hře)

Pokud od nás máte aplikaci Nové výsledkové skóre nebo Zobrazení výsledků na TV, pak je součástní i přidání motivu do konzole a do výsledkové listiny (tematický obrázek na pozadí tištěných výsledků při výběru tohoto nového motivu, případně zobrazení na TV).

Zároveň je k dispozici také krátký sestřih hudebního motivu (20 s) určený k propagaci a umístění na webové stránky apod.

Volitelné doplňky:

— trailer (video) k propagaci hudebního motivu na webu a sociálních sítích (ukázka)
— cedulka nebo grafický návrh cedulky hudebního motivu na zeď (ukázka)

❮  Zpět na Nové možnosti do Laser Arény

Chcete více informací? Zeptejte se