Kontakt ❮  Domů | Nové možnosti do Laser Arény | Návrh a stavba Laser Arény | Servis a náhradní díly
Fungujte vždy naplno!Připojte záložní baterii ihned
 

Elektronika umožňující ihned připojit druhou baterii k vestě

Máte plný rezervačák, jedna rezervace za druhou, náročný den. V půlce dne však jedna vesta začne hlásit „low battery“ a vzápětí se přidá druhá, najednou máte o dvě vesty méně a hráči si tak nemohou zahrát v plném počtu, někteří si kvůli nabitému dni nezahrají vůbec.

Takový scénář se občas nevyhne nikomu. S naší elektronikou, která dovoluje připnout externí baterii k vestě během pár sekund, máte nabitou a znovu připravenou vestu kdykoliv si budete přát. Prostě jen zacvaknete a máte 100 % energie zpět.

Externí baterie je stejná, jako ta ve vestě, takže používáte stejný typ, žádná další speciální baterie navíc. V případě potřeby jednoduše zapojíte externí baterii a jedete dál, „s plnou polní“.

Baterie se jednoduše zapojí do vesty, zvládne to každý.

Navíc, elektronika je chytrá a vyvinutá tak, aby v případě problémů s baterií automaticky přepnula na zdroj energie, který je stabilnější. Elektronika si tak sama hlídá stav nabití jednotlivých baterií (hlavní a externí) a přepne na tu, která je v lepší kondici – bez toho, aniž by se vesta vypnula či restartovala.

K restartu vesty dokonce nedochází ani při samotném zapojení externí baterie! Externí baterii tak můžete zapojit i během samotné hry, aniž by se ztratilo dosavadní hráčovo skóre.

Vyždímejte z vašich vest maximum, nenechte je se válet v nabíječce.

❮  Zpět na Nové možnosti do Laser Arény

Chcete více informací? Zeptejte se