Kontakt ❮  Domů | Nové možnosti do Laser Arény | Návrh a stavba Laser Arény | Servis a náhradní díly
Zaujala vás hra?Vše o Laser Game

Vše o Laser Game

„Laser tag“ nebo také „Laser Game“ je adrenalinová hra, která probíhá v Laser Aréně. Hra je určena pro jednotlivce i týmy, nejlépe si hru užijete v 8 hráčích, čím je vás více, tím lepší akce. Cílem hry Laser Game je postřílet ostatní hráče v aréně ve stanoveném čase 15 minut.

V aréně je tma s dobře nasvětlenými překážkami. Zásah nebolí, protože se jedná pouze o bezpečný laserový paprsek, jehož zásahy snímá vesta, kterou má každý hráč na sobě. Nemusíte se tedy bát žádných modřin nebo nebezpečí.

Hra probíhá 15 minut a každý hráč si volí na začátku hry svoji přezdívku. Cíl hry je závislý na vybraném herním módu, který si vyberete. Hlavním cílem hry Laser Game je co nejvícekrát střelit protihráče. Za každý zásah získáváte body, hráč (a tým) s největším počtem bodů vyhrává. Laser Game mohou hrát hráči všech věkových skupin.

Doporučený počet hráčů je 6-10, maximálně Laser Game může hrát obvykle 10-14 hráčů.

Po celou dobu hry vaše vesta svítí a nese vaši barvu. Pokud jste zasažení jiným hráčem, na 5 sekund jste mimo hru a vaše vesta přestane svítit. To je ideální čas na přemístění se do jiné části arény! Po 5 sekundách jste jednu sekundu nesmrtelní – můžete střílet, ale nikdo nemůže střelit vás. To z důvodu, kdyby některý hráč neustále pronásledoval jednoho hráče :-). Poté už jste zpět ve hře.

Za každý zásah protivníka dostanete +100 bodů. Pokud zasáhne některý hráč vás, ztrácíte -50 bodů. V týmovém módu je friendly-fire vypnutý. Nelze tedy zasáhnout týmového kolegu :-). Na konci hry uvidíte kompletní statistiku vaší hry: kolikrát jste koho zasáhli, vaši přesnost a počet výstřelů.

Pomohli jsme vylepšit 30 % Laser Arén v České republice a na Slovensku.

Poradíme se stavbou Laser Arény, výběrem materiálů, osvětlení, dodáme kompletní audio techniku, speciálně vyrobenou pro potřeby Laser Arény.

Poradíme, zaškolíme, objednáme, oživíme a nastavíme dodané laserové vybavení. Pomůžeme s marketingem, propagací, webem, propagačními materiály a sociálními sítěmi.

Máme vynikající know-how.

Chcete více informací? Zeptejte se