Prozradí i hráče schované za rohem Holografická zrcadla
  Hráči je milují

Nová dimenze hry

Holografická zrcadla promění hru v Aréně. Zobrazují odrazy hráčů schovaných za rohem a umožňují tak zasažení hráčů, kteří jsou ukrytí za překážkou. Vytvářejí opravdový pocit nekonečnosti a v závislosti na úhlu pohledu se mění i odrážený obraz.

Přesto, že se jedná o zrcadlo, vyrobili jsme ho extrémně odolné. Navíc má vysokou čistotu odrazu, aby odrazený laserový paprsek byl ostrý a bylo možné skrze zrcadlo i přesně zasahovat ostatní hráče.

Zrcadlo je vyrobeno z velmi odolného materiálu, má dokonalou odrazivost díky dielektrickému efektu a jasné a viditelné orámování pro rychlou lokalizaci zrcadel v Aréně. Zrcadla nepoškodí ani případné nárazy hráčů, a dokonce ani úder kladivem.

Snadná instalace v Aréně

Holografická zrcadla vyrábíme ze dvou kusů, kvůli transportu. Každý kus je velký 160 × 55 cm, po instalaci na zeď měří celé zrcadlo 310 cm na délku a 55 cm na výšku, není to tedy žádný drobek.

Díky integrovaným úchytům po celém obvodu jsou zrcadla připravena k okamžité instalaci v Aréně.

Nejčastěji se instalují dvě zrcadla do Arény — oranžově orámované zrcadlo do oranžové části a modře orámované zrcadlo do modré části Arény.