Pěkná vzpomínka na hru Originální a tematická fotka Jednoduše, na dva kliky

Super fotka po hře

Když hráči dohrají, jsou rozhicovaní, usměvaví a plní adrenalinu. A v tom nejlepším jim uděláte parádní a originální fotku, na které jsou všichni happy… a zpocení :-)

Žádné složité nastavování nebo pozicování hráčů, jednoduše si hráči stoupnou do předem připravené fotící brány a na jeden klik máte fotku.

Připravené a nastavené algoritmy a filtry fotku projasní, zostří a digitálně dokreslí, aby byla fotka parádní, a na Vás už pak je ji jen dát hráčům na Facebook. A navíc jim můžete vložit do komentáře k fotce ještě digitální výsledky ze hry.

Absolutní full servis pro hráče.

Dodáme hardware, zapojíme, nastavíme a vše ukážeme

Dodáme vše potřebné — fotoaparát na focení hráčů, software na úpravu fotek, skripty na kompletní automatizaci i grafiku, která bude fotku obklopovat.

Všechno zapojíme a nastavíme, nemusíte se o nic starat. Nakonec jen jedním klikem pořídíte fotky a pomocí nastaveného programu dojde automaticky ke všem potřebným úpravám. Už ji jen vložit na facebook.

Fotky a celá automatizace je možná díky kameře, která nám dovoluje vše potřebné udělat na jeden klik. Nicméně protože je v Aréně téměř tma a hráče je třeba vyfotit bez blesku, výsledné fotky nejsou v kvalitě profesionálních zrcadlovek. Vůbec to nevadí, ale je s tím třeba počítat.