Absolutně nejlepší Rezervační systém
  Pro Laser Game

Nejlepší rezervačák
Opravdu!

Tady nebudeme šetřit chválou.

Za naším rezervačním systémem pro Laser Arény si opravdu stojíme a sebejistě říkáme, že se jedná o nejlepší rezervační systém pro Laser Arény — a nebojíme se říct, že i celosvětově.

Je intuitivní, rychlý, opravdu skvěle přizpůsobený pro mobilní zařízení, multijazyčný, a celý je vytvořený na míru Laser Arénám. Používá ho polovina Laser Arén v Česku a na Slovensku a projde přes něj ročně více než 100 000 rezervací.

Umožňuje rezervaci více termínů současně, možnost připojit se k otevřené hře, variabilně měnit počet vest dle aktuální situace, posílat newslettery všem zákazníkům, libovolně měnit otevírací dobu, měřící kódy nebo zobrazení aktuálních akcí napříč rezervačním systémem.

Podívejte se naživo:

CZ – jedna Aréna CZ – dvě Arény SK – jedna Aréna SK – VR místnosti

Funguje přesně jak potřebujete

Snadno duplikujete rezervace při prodloužení hry, jedním klikem pošlete skupince fotku, a dokonce u otevřených her vidíte, jaké skupinky přijdou (rodina s dětmi, dospělí nebo třeba žáci ZŠ).

Ale co máme opravdu vychytané: bezmála 100 % rezervací opravdu dorazí.

Vyladili jsme připomínání se hráčům téměř k dokonalosti a kdo má rezervaci, ten opravdu dorazí. Žádné zarezervované termíny, které nedorazí a blokují tak prostor pro hru ostatním.

Když se vám porouchá nějaká vesta, jednoduše změníte počet dostupných vest, aby si hráči nemohli rezervovat hru na více vest, než máte aktuálně dostupných.

Otevřené hry pro všechny

Systém otevřených her je velmi variabilní a umožňuje propojit hráče různě velkých skupin do společné hry. Pokud člověk nemá spoluhráče, kteří by si s ním zahráli, jednoduše se může přidat k nějaké otevřené hře, kde další hráče uvítají.

Navíc daný hráč ví, k jaké skupince se přidává — jestli to jsou děti, dospělí, studenti VŠ nebo třeba rodina s dětmi. A počet skupinek, které se ke hře přidají, je neomezený. Občas se tedy může stát, že dojde skupinka 16 hráčů složená z 6 různých rezervací. :-)

Můžete změnit otevírací dobu i v jen jeden konkrétní den, promovat speciální akce i speciální vybrané dny upozorněním v hlavičce webu a lze skrze něj odeslat newslettery všem hráčům, kteří u vás kdy hráli.

Sami jej používáme

Získáte dokonale navržený rezervační systém od někoho, kdo skutečně Laser Arénu provozuje. A neustále jej dále vyvíjíme a přidáváme další funkce.

Samozřejmostí je pak systém víceúrovňových uživatelských práv nebo jednoduché nastavení změny počtu dostupných vest.

Stále jej vylepšujeme

Neustále jej rozvíjíme dál, vylepšujeme a přidáváme další funkce. Plánujeme jej propojit s připravovanou Laser Game Ligou a umožnit komukoliv v Česku a Slovensku najít spoluhráče v otevřených hrách.

V poslední verzi Q4-2023 jsme umožnili rezervaci více Arén najednou, vylepšili odesílání Newsletterů, kde se nově zobrazuje aktuální informace o stavu odesílání a přibyla možnost zobrazit a zkopírovat starší, již rozeslaný Newsletter. Přidali jsme možnost uživatelsky změnit trvalý počet vest v Aréně a skupinky, které nepřišly, se nezapočítávají v počtech rezervací v kalendáři u jednotlivých dnů. A mezi podporované jazyky jsme přidali maďarštinu.

5 důvodů, proč si vybrat rezervační systém od nás

  • Navržený od začátku do konce pro Laser Arény, vše spolehlivě funguje, žádné zbytečnosti navíc
  • Podpora 4 jazyků, systém otevřených her, posílání novinek e-mailem všem dosavadním zákazníkům
  • Perfektní optimalizace pro mobilní telefony, včetně administračního rozhraní
  • Neustálý vývoj, napojení na plánovanou Laser Game Ligu
  • Díky promyšlenému systému připomínání rezervace skutečně dorazí téměř 100 % uskutečněných rezervací

Na následujících příkladech se můžete podívat, co rezervační systém nabízí a jak se v něm řeší různé situace.