Rozšíření Portálu pro hráče Žebříčky nejlepších hráčů Kdo je ze všech nejlepší?

Kompletní žebříčky všech hráčů

Všichni milují statistiky — hlavně takové, které se jich osobně týkají. A žebříčky nejlepších hráčů v Aréně jsou přesně to, co hráče zajímá!

Žebříčky jsou sestavovány zcela automaticky na základě odehraných her, není třeba nic nikam zapisovat.

Hráči se můžou podívat, kdo je v žebříčku 100 nejlepších hráčů a jak blízko jsou vysněnému umístění. Žebříček ukazuje nejlepší hráče za celou dobu fungování Arény. Hráči se dále mohou podívat i na žebříčky v jednotlivých letech, kdo v jakém roce vévodil danému žebříčku.

K dispozici jsou pak i měsíční statistiky, tedy seznam nejlepších hráčů v daném měsíci.

Hráči se však mohou podívat i na jiné statistiky, např. kdo nasbíral největší počet výstřelů nebo kdo jsou nejúspěšnější hráči, tedy hráči s nejpřesnější střelbou v Aréně ever.

Největší peckou pak je vyhledávání hráčů, kde se mohou podívat na výsledky všech svých her — a dokonce je porovnat s jinými hráči! Podívejte se, jak to vypadá naživo.

Výsledky lze navíc řadit dle skóre, úspěšnosti, počtu výstřelů i data, kdy byly hry odehrány. A sdílet své pořadí je také snadné — stačí kliknout a odkaz na daný výsledek a žebříček se zkopíruje do schránky!

Načítání…

A to vše i na mobilním telefonu!

Samozřejmostí je i česká, slovenská a anglická lokalizace, mezi kterou jde přepínat.

Žebříček nejlepších hráčů v Aréně je součástí našeho Portálu pro hráče, který umístíme na subdoménu Vaší Arény (např. arena.VaseArena.cz). Kromě žebříčků hráčů můžete Portál pro hráče rozšířit o 3D Mapu Laser Arény.